MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 8482144
nr 848 2144
Byrå
Teak, längd: 170 cm, djup: 40 cm, höjd: 100 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 23 september 2013
kl 18:34:05
23/9 17:15:02
23/9 18:16:26
150 kr